Konferencja IX Forum Młodych Przyrodników "Nauki przyrodnicze i medyczne"

Stowarzyszenie Młodych Naukowców zaprasza studentów, doktorantów i młodych naukowców do wzięcia udziału w IX Forum Młodych Przyrodników „Nauki przyrodnicze i medyczne”.

Konferencja odbędzie się w formie on-line 10 września 2022 r.

Uczestnicy mogą wygłosić referat lub zaprezentować poster. Najlepsze prace otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Celem spotkania będzie integracja środowiska naukowego oraz wymiana doświadczenia i poglądów pomiędzy Młodymi Naukowcami na temat człowieka i jego rozwoju w ujęciu holistycznym – jako części ekosystemu, od środowiska życia, rolnictwa przez etapy produkcji żywności, aż do zdrowia psychicznego i fizycznego. Zakres zostanie poszerzony o zagadnienia z profilaktyki prozdrowotnej, żywności modyfikowanej genetycznie oraz metod diagnostyki laboratoryjnej i medycyny doświadczalnej.

Do 31 lipca opłata za udział w konferencji wynosi:

- Studenci I i II stopnia, jedno wystąpienie (referat/poster) – 100 zł

- Doktoranci, naukowcy, jedno wystąpienie (referat/poster) – 130 zł

Po tym terminie opłata ulegnie zwiększeniu.

Zasady uczestnictwa i prezentowania prac, terminy, opłaty oraz regulamin znajdą Państwo w załączniku w extranecie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stornie organizatora.