Nagroda im. Bohdana i Zygmunta Janczewskich

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Kościuszkowska ogłasza konkurs na najlepszą oryginalną publikację naukową z zakresu medycyny klinicznej.

Nagradzana jest praca, która została opublikowana w czasopiśmie medycznym światowej rangi, w języku angielskim, w okresie ostatnich dwóch lat poprzedzających rok przyznania nagrody (2019-2020). Nagroda może zostać przyznana za publikację przygotowaną na podstawie badań wykonanych w Polsce lub w zagranicznym ośrodku naukowym.

O   Nagrodę   im.   Bohdana   i   Zygmunta   Janczewskich   mogą ubiegać się autorzy posiadający obywatelstwo polskie, pracujący i mieszkający stale na terytorium Polski.

Termin przesyłania zgłoszeń: 31 maja 2021 roku

Rozstrzygnięcie konkursu: październik 2021 roku

Więcej informacji na temat Nagrody oraz Fundacji Kościuszkowskiej znajdą Państwo na stronie www.kfpoland.org oraz www.thekf.org.

Z poważaniem,

Biuro ds. Nauki